CULINARIA | Organizacja wydarzeń. Wesela. Przyjęcia, uroczystości weselne, komunie | Oborniki

Organizacja wydarzeń

Restauracja Culinaria
- przyjęcia, wesela, komunie, imprezy firmowe

Restauracja Culinaria Oborniki wlkp - Foto Background

Restauracja Culinaria zlokalizowana w Bogdanowie to miejsce w którym od przeszło 17 lat organizujemy wszelkie wydarzenia specjalne pomagając Wam uczcić najważniejsze momenty – urodziny, jubileusze, komunie święte, wesela, chrzciny, rocznice ślubu, imprezy firmowe czy wigilie dla pracowników.

Gustowne i odrestaurowane wnętrza dzielące się na dwie klimatyzowane sale - restauracyjna oraz bankietowa z wyjściem na taras – to idealne miejsce na organizację ważnej dla Was uroczystości. Nasza restauracja gotowa jest przyjąć do 80 osób w sali bankietowej i do 40 osób w sali restauracyjnej.

Łącząc obie sale istnieje możliwość przygotowania uroczystości do maksymalnie 120 osób. Sale posiadają dwa osobne wejścia, dodatkowo do sali bankietowej przylega taras z małym ogrodem, który również można zaadaptować wedle swoich preferencji. W letnich miesiącach jest to szczególny atut.

Szef Kuchni dokładnie sprawdza i dba o wyśmienitą oprawę kulinarną przyjęcia, proponując tradycyjne polskie potrawy urozmaicone o dania kuchni śródziemnomorskiej. Priorytetem restauracji jest ogromna dbałość o jakość, powtarzalność i smak serwowanych dań oraz dyskretna, miła i profesjonalna obsługa.

Z przyjemnością przedstawimy walory smakowe serwowanych dań oraz opowiemy o szczegółach oferty podczas bezpośredniej rozmowy w lokalu. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych organizacją swoich ważnych wydarzeń, w Restauracji Culinaria.

Komunie Święte, Chrzciny

Przyjęcia okolicznościowe