CULINARIA | Wesela. Przyjęcia, uroczystości weselne, ślubne. Sala weselna. Sala na wesele | Oborniki Wlkp.

Wesela - Organizacja wesel

Restauracja Culinaria
- wymarzone miejsce na Wasze wesele

Restauracja Culinaria Oborniki wlkp - Foto Background

Restauracja Culinaria oczaruje Parę Młodą oraz zaproszonych Gości nie tylko wyjątkowym wnętrzem, ale przede wszystkim doskonałą kuchnią.

Gustownie i urządzone ze smakiem sale, restauracyjna oraz bankietowa z wyjściem na taras – to idealne wnętrza na organizację wyjątkowej uroczystości weselnej.

Przyjęcia ślubne organizowane są w dwóch klimatyzowanych salach, do 90 osób w sali bankietowej i do 40 osób w sali restauracyjnej. Łącząc obie sale istnieje możliwość przygotowania uroczystości do maksymalnie 120 osób. Sale posiadają dwa osobne wejścia, dodatkowo z sali bankietowej jest wyjście na taras.

Szef Kuchni zadba o wyśmienitą oprawę kulinarną przyjęcia, proponując tradycyjne polskie potrawy urozmaicone o dania kuchni śródziemnomorskiej. Priorytetem restauracji jest ogromna dbałość o jakość i smak serwowanych dań oraz dyskretna, miła i profesjonalna obsługa.

Wśród weselnych propozycji kulinarnych atrakcji znajdą Państwo pieczonego w całości łososia lub jesiotra, a także wieprzową szynkę podaną w dwóch sosach lub szpikowaną szynkę z dzika pachnącą jałowcem i rozmarynem. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych istnieje możliwość przygotowania dla Gości weselnych grilla na tarasie, z płonącymi wieczorną porą pochodniami.

Z przyjemnością przedstawimy walory smakowe serwowanych dań oraz opowiemy o szczegółach oferty podczas bezpośredniej rozmowy w lokalu. Zapraszamy do kontaktu wszystkie Pary zainteresowane organizacją tego niezwykłego dnia, w Restauracji Culinaria.

Sala weselna - Galeria zdjęć

Do Państwa dyspozycji są dwie klimatyzowane sale mogące pomieścić odpowiednio 90 i 40 osób
lub jednorazowo na obu salach w układzie siedząco tanecznym 120 osób

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami

Restauracja  Catering  Usługi cateringowe  Włoska pizza na zamówienie  Pizza na telefon  Wesela
Organizacja wesel  Sala na wesele  Sala weselna  Uroczystości  Przyjęcia   Bankiety   Sala bankietowa
Oborniki wlkp. / Bogdanowo 12 / woj. wielkopolskie